REGINA PS4 - YENİ NESİL KARE ATIŞ BUZ BAŞLIK ÜTÜLEME IPL EPİLASYON

 • REGINA PS4 - YENİ NESİL KARE ATIŞ BUZ BAŞLIK ÜTÜLEME IPL EPİLASYON
 • REGINA PS4 - YENİ NESİL KARE ATIŞ BUZ BAŞLIK ÜTÜLEME IPL EPİLASYON
 • REGINA PS4 - YENİ NESİL KARE ATIŞ BUZ BAŞLIK ÜTÜLEME IPL EPİLASYON

 

BUZ BAŞLIKLI ÜTÜLEME FOTO EPİLASYON IPL !!!

SADECE EPİLASYON İÇİN ÜRETİLMİŞ DÜNYADAKİ EN SON VE EN ÜSTÜN IPL TEKNOLOJİLERİNE SAHİP CİHAZ !!!

REGINA IPL PS4 bugüne kadar alınmış en iyi klinik sonuçlarına sahiptir. Sabit enerji veren atış ve sabit akım ile şarj edebilen teknolojiyi kullanır. Kolay, hızlı ve özel program yapabileceğiniz kullanım menüsü vardır. Patentli RVC Teknolojisi (Real Value Calibration - Gerçek Değer Kalibrasyonu) cihazınızın her zaman doğru ve eşit yayılan enerji vermesini sağlar.

IPL’lerde en büyük sorunlardan biri lambanın kullanıldıkça enerjinin azalması ve gerekli sabit enerji verememesidir. Ancak RVC Teknolojisi sayesinde cihaz kendi sisteminde, ampulün gücünü kontrol ederek otomatik olarak enerjiyi yükseltip azaltır. Bu da her zaman doğru ve sabit enerjiyi sağlar. Başlığındaki soğutma sistemi sayesinde cildi soğutarak yanmayı ve acıyı minimuma indirir.

IPL TEKNOLOJİSİNDE DEVRİM NİTELİĞİNDE KARE ATIŞ IPL TEKNOLOJİSİ!

REGINA IPL PS4 sabit ve acısız enerji çıkışı sağlamak için ˝kare atış˝ teknolojisini kullanır. Enerji bütün atış süresi boyunca sabit kalabilen maksimum güce ulaşabilir. Tek veya çoklu atış özelliği fark etmeksizin, REGINA IPL PS4 her durumda tekdüze sabit ve doğru enerji sunar.

Diğer teknolojilerde enerji seviyesi maksimuma çıktıktan sonra sabit kalamamakta ve ani enerji düşüşleri yaşayarak maksimum noktada toplam enerjiyi tek seferde vererek acı ve yanık riski oluşturmaktadır.

REGINA IPL PS4 ˝kare atış˝ teknolojisinde ise minimum enerjiyi uzun sürede vererek toplam enerjiye ulaşılır; böylece acı ve yanık riski minimumda kalır ve aynı zamanda ampul ile filtrenin ömrünü uzatır.

GELENEKSEL IPL İLE REGINA PS4 ARASINDAKİ FARK NEDİR?

 1. REGINA IPL PS4 en konforlu şekilde kullanım ve maksimum sonuç odaklı olarak üretilmiştir. Kare atış teknolojisinde minimum enerjiyi uzun sürede vererek toplam enerjiye ulaşılır; bu da acı ve yanık riskini minimumda tutar ve aynı zamanda ampul ile filtrenin ömrünü uzatır.

 

 1. REGINA IPL PS4 sayesinde cihaz kendi sisteminde ampulün gücünü kontrol ederek otomatik olarak enerjiyi yükseltip azaltır. Bu sayede her zaman doğru ve sabit enerji sağlanır.

 

 1. 1 saniye içerisinde 10 atış yapabilir, böylece tek seferde vereceği enerjiyi 10 atışta verir. Acı azaldığı gibi ütüleme teknolojisi ile hızlı epilasyon yapılabilir.

 

 1. Çift Filtre sistemine sahiptir. Enerjinin kan, bağ doku cilt gibi noktalara takılmadan, direkt olarak kıl köküne odaklanması sağlanır.

 

REGINA IPL PS4 AVANTAJLARI

 

 1. 12 SAAT KESİNTİSİZ ÇALIŞABİLME

Güçlü soğutma sistemi ve enerji kontrol paneli cihazın aralıksız 12 saat çalışmasına izin verir.

 

 1. DÜNYANIN EN İYİ İNGİLİZ XENON LAMBA KULLANIMI

REGINA IPL PS4 dayanıklı & güçlü İngiliz Xenon ampul kullanmaktadır. En iyi kalite ampul ile 200.000 atış garantisi vardır. Ancak 300.000 atışa kadar çıkabilir.

 

 1. EŞİT ENERJİ DAĞILIMI İLE GENİŞ SPOT BOYUTU

REGINA IPL PS4 için özel üretilen 9mm’lik Xenon ampul, konforu ve etkinliği artırdığı kadar, aynı zamanda 50x10mm spot boyutu üzerinde her zaman eşit enerji dağılımı ve doğru akım da sağlar.

 

 1. GELİŞMİŞ TEC BUZ BAŞLIK SOĞUTMA SİSTEMİ

Termodinamik yarı iletken soğutma sistemi, yüzey ile subkutan doku arasındaki sıcaklık farkını artırarak tedaviyi daha hassas hale getirir.  Kıl kökleri ısınırken en düşük -5°C’ye ayarlanabilen TEC soğutma epidermisi korur.