Doğuş Kozmetik SPA Group, 1993 yılında ekipman ve cihaz satışı yaparak sektöre giriş yapmış, Medikal ve Kozmetik Ekipmanlar üreten ve sektöründe lider kuruluşlardan biri haline gelmiştir. 2000 yılından itibaren CROSS markası ile Güzellik ve Medikal Estetik cihazları üretimine başlayan grubumuz 2005 tarihinden itibaren SPA Cihaz ve Ekipmanları üretimini de bünyesine katmıştır.  

Kalite, güven ve garanti ilkeleriyle yola çıkan CROSS, bugün üretim anlayışı, kaliteye verdiği önem, tüketici taleplerini ön planda tutan yaklaşımı ile markalaşma sürecinde büyük adımlar atmaktadır. Bu yolda attığımız doğru adımlar, ileriye dönük yatırım geleneğimiz, üretime ve teknolojiye verdiğimiz önem ile birlikte çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla aldığımız güçle 23 yıldır başarımızı sürdürüyoruz. Almanya’da ve Türkiye’de bulunan fabrikalarımızda en son teknoloji, yüksek kaliteli cihaz ve ekipman üreten gurubumuz seçkin distribütörleri ile bir çok ülkede satış yapmakta ve satış sonrası servis vermektedir. Tüm cihazlarımızda CE belgesi mevcuttur. Doğuş Kozmetik SPA Group, üretimini de kendisinin üstlendiği CROSS markasının pazarlama işleyişini ve faaliyetlerini de profesyonel saha ve eğitim ekibi ile gerçekleştirmektedir. Cihazların kullanım yöntemi ve gerekli tüm uygulama ve eğitim adımları sonucu CROSS Eğitim Sertifikaları ile belgelenmektedir. CROSS markası aynı zamanda ulusal ve uluslararası sektörel fuar, workshop, kongre, seminer, sempozyum vb organizasyonlarda da yoğun katılım ile varlık göstermekte, dünyadaki sektörel gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek ürün gamını güncellemektedir. CROSS markası, tasarımlarında estetiği mühendislikle buluşturmaktadır. Dizayn, kalite ve güven kavramlarıyla tanınıyor olmak grubumuzu gururlandırır ve aynı zamanda yeni ve daha büyük hedeflere yönelmemiz için güç verir.

Yenilik, sürdürülebilir başarının temel taşıdır. CROSS olarak bu bilinçle, her yeni günü yeni bir bakış açısıyla değerlendiriyor ve şirket içinde inovasyon kültürünü yaşatıyoruz. Her yıl hızla büyüyerek, sektörümüzde ve dünyada en fazla çeşide sahip üretici olarak güvenle yolumuza devam ediyoruz. Bu sebeple, markasına verdiği değeri maksimumda tutan Doğuş Kozmetik SPA Group üretimdeki yüksek kalitesi ve satış sonrası verdiği destek ile birçok ödüle layık görülmüştür. CROSS markası, deneyimli teknik kadrosu sayesinde satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini ve ayrıcalığını ortaya koymaktadır. Hizmet verilen merkezlerin güvenine layık olmak için gayret göstermektedir. CROSS olarak hedeflerimiz büyük, değerlerimiz ise hazinemizdir.

Bize olan destek ve güveniniz için teşekkür ederiz.