OXYBUTTON HYDRA FACIAL

  • OXYBUTTON HYDRA FACIAL
  • OXYBUTTON HYDRA FACIAL

CİLT BAKIMINDA DÜNYANIN EN İYİ VE EN SON 4 TEKNOLOJİSİ TEK CİHAZDA!

CİLT BAKIMINDA DEVRİM YARATAN CİHAZ!

TEK BAŞINA DEV BİR CİLT BAKIM MERKEZİ!

OxyButton cihazımız CROSS ve B2C MD teknolojilerinin cilt bakımında geliştirdiği en son noktadır! Cildin derinle-mesine temizliğini ve bakımını sağlayan, çeşitli cilt problemlerine çözüm bulmayı hedefleyen Profesyonel en iyi dört teknolojinin bir araya geldiği bir bakım cihazıdır. Dört ayrı teknolojinin de 4 farklı başlığı ve bakım ürünleri mevcuttur.

1- OXYHYDRA TEKNOLOJİSİ

B2C MD konsantre özel solüsyonları ile yapılan bu bakım yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nem-lendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemidir. Kullanılan yüksek içerikli medikal kozmetik solüsyonlar sayesinde muhteşem sonuçlar sunar.

Kalıcı, acısız ve hızlı bir uygulamadır. Cilt, özel bir vakumlama sistemiyle temizlenir. Bu vakum temizleme sırasında aynı anda başlıktan cilde sıvı halde güçlü etken maddeler içeren solüsyon-lar gönderilir. Bu profesyonel mikrodermabrazyon sonrası cilde çözünürlüğü yüksek anti-aging peptidler ve antioksidan serum-lar yedirilir.

OxyHydra teknolojisinde B2C MD markasının ürettiği 3 farklı Konsantre serum ve 1 özel temizleyici kullanılır.

OxyHydra Solution S1:

Cilt tonundaki renk farklılaşmasını minimize edip doğal bir parlaklık verir. Gözeneklerde tıkanmaya yol açan sebum, serbest radikaller ve ölü Epidermis hücrelerinden cildin arınmasına yardımcı olur. Cilt temizliği için mükemmel bir kombinasyondur.

OxyHydra Solution S2:

Tıkalı gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan Salisilik asit, Sebum dengesini kurmaya ve cildi yağdan arındırmaya yardımcıdır. İçeriğinde bulunan mucize içerik Hyaluronik Asit sayesinde cilde nem depolamaya yardımcıdır.

OxyHydra Solution S3:

Yaşlanma belirtilerin azaltılmasına ve cildin beslenmesi için muhteşem bir karışımdır. S-1 ve S-2 ile temizlenmiş ve bakımı yapılmış olan cildin derinlemesine korunması ve nemlendirilmesi desteklenir. İçeriğinde bulunan A vitamini, keratinizasyonun düzenlenmesine, Hyaluronik Asit cildin nemlen-dirilmesine yardımcıyken yoğun C vitamini içeriğiyle kolajen yapımının desteklenmesine yardımcı olunur. Ayrıca içeriğinde bulunan Arbutin etken maddesi sayesinde güneş lekeleri ve cilt tonu düzen-sizliklerinin azalmasında ciddi etkilidir. Bakım sonrasında gözle görülebilen muhteşem sonuçlar sunar.

2- OXYBUTTON TEKNOLOJİSİ

Dünyada son teknolojilerden olan CO2 (Karboksi Terapi) bakımından esinlenerek geliştirilen bu bakım uygula-masında özel maske ile oluşan milyonlarca mikro baloncuk CO2 ‘in cilt altına yedirilmesi sonucunda saf oksijenin (Bohr Etkisi) bu bölgeye çekilmesi ile cildin doğal yöntemlerle iyileştirilmesini sağlar. Cilde ciddi bir peeling etkisi vererek cildin ölü hücrelerden arınmasını sağlar. Ürün içerisinde bulunan güçlü etken maddelerin cildin altına emilimini sağlar. Bu sayede akne, sivilce ve leke tedavilerinde gözle görülür muhteşem sonuçlar sunar. Cilde ciddi nem desteği sağlar. OxyButton bakımı B2C MD tek kullanımlık özel set ile beraber kullanılmalıdır. Set içerisinde bulunan etken maddesi saf karbonat olan CapsuMD özel tek kullanımlık başlıkları, yine setten çıkan özel CO2 Jel maske ile beraber kullanılmalıdır. Başlık ucundaki karbonat ve Jel maske bir araya geldiğinde özellikle çıkan titreşimler sayesinde ciltte özel bir reaksiyon oluşur ve milyonlarca Co2 baloncuğu meydana çıkar. Gene bu baskı ve titreşimlerle bu baloncuklar cilt altına itilir. Kandaki oksijen artar ve canlanma başlar. Kullanmış olduğunuz jel maskenin etkisine göre sonuç alınır. Bakım sonrası set içerisinden çıkan Hyaloronic Asit içerikli nem maskesi ile bakım sonlandırılır. İki ayrı bakım seti mevcuttur.

OxyBright (Leke açıcı):

Leke tedavisi, pigmentasyonu azaltır, cilt rengini eşitler ve güneşten sonraki yan etkileri azaltır. Ayrıca akne ve problemli cilt tedavisine uygundur.

OxyRevive (Cilt Yenileyici):

Cildi sıkılaştırır, nemlendirir, kırışıklıkları azaltır ve cildi canlandırır. Ayrıca akne ve problemli cilt tedavisine uygundur.

CapsuMD:

Sodyum bikarbonat ve tartarik asit içerir. Derinlemesine temizlik ve aydınlık sağlar.

Hyaluronate Collagen Sheet Mask:

Bakım sonrası cilde yoğun nem verir ve cildin sakinleşmesini destekler.

Bohr Etkisi:

Kanda karbondioksit basıncının artması ve pH’ın düşmesi sonucu, oksijenin dissosiye olma eğrisinin sağa kayması veya hemoglobinin oksijeni serbest bırakması olayı.

 

 

3- OXYPOLLAR (RF) TEKNOLOJİSİ

OxyPollar başlık radyo frekans dalgalarını kullanarak cildi 37-41 derece sıcaklığa kadar ısıtarak kolajen üretimini tetikler, varolan kolajen liflerini sıkılaştırarak cilde daha sıkı ve daha genç bir görünüm sağlar. Cilt bakımı için hızlı ve güçlü

etkilerde vazgeçilmez bir teknolojidir. Uygulama sırasında başlıkta bulunan sensör sayesinde ciltte oluşan ısı, cihaz tarafından algılanır. Yeterli ısıya gelindiğinde başlık üzerinde bulunan led, renk değiştir-erek kullanıcıyı uyarır. Bu sayede diğer RF cihazlarındaki gibi cilt yanmaları yaşanmaz.OxyPollar RF uygulaması ile cilt anında sıkılaşır daha genç ve daha canlı görünür. Kırışıklıkların görünümü hafifler ve düzenli kullanımda kırışıklıklar azalır.

4-OXYCOSMO (İĞNESİZ MEZOTERAPİ) TEKNOLOJİSİ

OxyCosmo İğnesiz Mezoterapi cilde ürün yedirme teknolo-jisinde gelinen en son ve en etkili yöntemdir. Kullanım kolaylığı, medikal görüntüsü ve yüksek teknolojisi sayesinde müşteriye güven verir.

Mezoterapi, vitamin, mineral, aminoasit, enzim, kozmetik ürün ve ilaçların orta deri tabakasına verilmesi işlemidir. İlk kez 1952 yılında Dr. Michel Pistor tarafından uygulanmış olup, 1987 yılından itibaren Fransız Tıp Akademisi tarafından geleneksel tıbbın bir parçası olarak kabul edilmiştir. Halen tüm dünyada yaygın olarak uygulanmaktadır. İlk uygulanışı enjeksiyonlar şeklindeydi. Ancak günümüzde iğneli mezoterapi, ağrılı ve kanlı olması ve yer yer morarmalara yol açması nedeniyle tedavi çoğu zaman tamamlanamamaktaydı. Ancak ileri teknoloji OxyCosmo teknolojisinden sonra enjeksiyon ile mezoterapi uygulamaları tarihe karıştı. Mezoterapinin faydalı olduğu estetik sorunlar ise yüz “mezolifting”, gözaltı torbalanması, selülit, bölgesel yağlanmalar, vücut şekillendirme, deri çatlakları, yara izi tedavileridir. İğnesiz mezoterapi (OxyCosmo) elektroporasyon yoluyla çalışmaktadır. Monopolar düşük voltajlı elektriksel akımla oluşan mikrokanallar ve polarizasyon yardımı ile hazırlanan ürünle deriyi geçerek, hedef dokuya transfer edilmektedir. Yapılan çalışmalarda iğnesiz mezoterapi sistemi iğneli yönteme göre daha homojen bir ürün uygulaması sağladığından daha etkili sonuçlar elde etmiştir. Aslında bu sistem ilerlemiş ülkelerde kanserli hastaların tedavisinde kanser ilaçlarının verilebilmesi için kullanılan bir yöntem olarak uygulanmaya konulmuş, sonradan mezoterapi için de başarılı bir teknik olarak kullanılmaya başlanmıştır.