KS-1002B CİLT BAKIM ÜNİTESİ LCD DOKUNMATİK EKRAN

  • KS-1002B CİLT BAKIM ÜNİTESİ LCD DOKUNMATİK EKRAN
  • KS-1002B CİLT BAKIM ÜNİTESİ LCD DOKUNMATİK EKRAN

Vapozon, Loop (LED), Yüz Ultrasonik,

Göz Çevresi Ultrasonik, Vücut Ultrasonik,

Yüksek Frekans ve Frimatör uygulamaları, son teknoloji,

şık tasarımı ve ‘LCD Dokunmatik Ekran’ özelliği tek bir cihazda.

Ayrıca Havlu Isıtıcı + UV Steril ile kompakt yardımcınız.

Vapozon

Cilt bakımının ilk adımı olan Vapozon ile ‘su buharı’ veya ‘ozon’ seçimi yapılabilir, zamanı, enerji seviyesini ayarlayanabilir, aynı zamanda esansiyel yağlarla aromaterapi de yapılabilir. Otomatik kapanma özelliği sayesinde güvenli bir çalışma sağlar.

Loop (LED)

Çalışırken gözü rahatsız etmeyen LED aydınlatması, 1/3 büyütme özelliği ve içten gözükmeyen yay sistemli şık tasarımıyla kullanıcıya kolaylık sağlar.

Yüz Ultrasonik başlığı ile, komedon dahil pek çok akne türü iltihap azaltıcı solüsyonlar ile birlikte tedavi edilir. Renk açıcı cilt bakım ürünleri bu başlıkla pigment bozuklukları, çeşitli leke oluşumları üzerinde uygulandığında kayda değer bir leke yok etme etkisi görünür.

Göz Çevresi Ultrasonik başlığı ile, göz altı torbaları ve koyu halkaları tedavi edilir. Ultasoniğin mekanik masaj etkisi, yağları inceltip ayrıştırır, kan dolaşımını hızlandırır, su ve yağ birikintilerini dağıtır.

Vücut Ultrasonik başlığının mekanik masaj etkisi ile, kan dolaşımının hızlanmasını, selülit oluşumuna sebep olan birikmiş yağların parçalanmasını ve dokuların güçlenip sıkılaşmasını sağlar.

Yüksek Frekans

Kan dolaşımını hızlandırır, cilde esneklik ve canlılık katar. Hücre metabolizmasını destekler. Cilt üzerindeki ısıtma etkisi sayesinde hücre geçirgenliğini arttırır, cildin emilim gücü yükselir ve böylelikle güzellik ve cilt bakım ürünlerinin cildin derinliklerine nüfuz etmesini sağlar.

Frimatör

KS-1002A Frimatör başlığı çeşitli uygulamalar için özel başlıklardan oluşan fırça seti ile, el ve ayak bakımından yüz bölgesi cilt temizliğine, vücuttaki büyük alanların temizlik ve masajından yüzdeki küçük alanların temizlik ve masajına kadar çok çeşitli bakım ve tedaviler yapılabilir. Fırça dönüş yönü, enerji seviyesi ve bakım süresi LCD ekran üzerinden ayarlanabilir.

Havlu Isıtıcı + UV Steril

Geniş iç hacim ve yüksek strerilizasyon özellikleri ile uygulamalar sırasında tam konfor sağlar. Hem UV Steril hem de havlu ısıtıcı olarak kullanılabilir.