KS-1002A 12 ÖZELLİK BİR ARADA CİLT BAKIM ÜNİTESİ LCD DOKUNMATİK EKRAN

  • KS-1002A 12 ÖZELLİK BİR ARADA CİLT BAKIM ÜNİTESİ LCD DOKUNMATİK EKRAN
  • KS-1002A 12 ÖZELLİK BİR ARADA CİLT BAKIM ÜNİTESİ LCD DOKUNMATİK EKRAN

Vapazon, Loop (LED), Yüz Ultrasonik, Göz Çevresi Ultrasonik, Ultrasonik Peeling, Galvanik, Yüksek Frekans, Frimatör, Sprey ve Vakum uygulamaları, son teknoloji, şık tasarımı ve ‘LCD Dokunmatik Ekran’ özelliği ile tek bir cihazda.
 

VAPOZON
Cilt bakımının ilk adımı olan Vapozon ile “su buharı” veya “ozon” seçimi yapılabilir, zamanı, enerji seviyesi ayarlanabilir, aynı zamanda esansiyel yağlarla aromaterapi de yapılabilir. Otomatik kapanma özelliği sayesinde güvenle çalışan bir cilt bakım cihazıdır.

LOOP (LED BÜYÜTEÇ)
Çalışırken gözü rahatsız etmeyen LED aydınlatması, 1/3 büyütme özelliği ve içten gözükmeyen yay sistemli şık tasarımıyla kullanıcıya kolaylık sağlar.

YÜZ ULTRASONİK BAKIM BAŞLIĞI
Yüz Ultrasonik başlığı ile su veya farklı solüsyonları, ultrasonik su buharı şeklinde cilde uygulayabilirsiniz. Bu şekilde su buharı sayesinde cildi nemlendirmeye kullandığınız solüsyonunda etkisini arttırmaya yardımcı olursunuz.

GÖZ ÇEVRESİ ULTRASONİK BAKIM BAŞLIĞI
Göz Çevresi Ultrasonik başlığı ile su veya farklı solüsyonları, ultrasonik su buharı şeklinde göz çevresine uygulayabilirsiniz. Bu şekilde su buharı sayesinde cildi nemlendirmeye kullandığınız solüsyonunda etkisini arttırmaya yardımcı olursunuz.

ULTRASONİK PEELING BAŞLIĞI
Ultrasonik Peeling başlığı çıkarmış olduğu ultrasonik ses dalgaları ile cillte bulunan ölü hücrelerin ciltten temizlenmesine yardımcı olur.

GALVANİK BAKIM BAŞLIĞI
Galvanik başlığı ile nem yetersizliği olan kuru ciltler, besin yetersizliği olan olgun ve yaşlı ciltler ve yağlı ciltler için özel temizleme bakımları yapılabilir. Su veya farklı solüsyonları, Galvanik akım ile cilde uygulayabilirsiniz. Bu şekilde su buharı sayesinde cildi nemlendirmeye kullandığınız solüsyonunda etkisini arttırmaya yardımcı olursunuz.

YÜKSEK FREKANS BAŞLIĞI
Cilt bakım ve temizlik sonrasında cildi steril etmek için kullanılır

FRİMATÖR BAŞLIĞI
Frimatör başlığı çeşitli uygulamalar için özel başlıklardan oluşan fırça seti ile, el ve ayak bakımından, yüz bölgesi cilt temizliğine, vücuttaki büyük alanların temizlik ve masajından, yüzdeki küçük alanların temizlik ve masajına kadar çok çeşitli bakımlar yapılabilir. Fırça dönüş yönü, enerji seviyesi ve bakım süresi ayarlanabilir.

SPREY BAŞLIĞI
Vakum pompasının ürettiği pozitif hava akımını kullanan KS-1001A cilt bakım cihazı ile bakımda kullanılan tonik, solüsyon vb. sıvılar sprey şişesinden püskürtülür.

VAKUM BAŞLIĞI

KS-10001A cilt bakım cihazında bulunan vakum pompasının negatif basınç hava akımı kullanılarak ciltte bulunan siyah noktaları ve kirleri vakumlayarak temizlemeye yardımcı olur.

 

Detay ve teknik bilgi için lütfen broşüre tıklayınız.