Haberler

26 Şubat 2016

 Doğuş Kozmetik SPA Group tarafından düzenlenen 2.SPA&Beauty Kongresi gerçekleşti.

 

 
Doğuş Kozmetik SPA Group tarafından düzenlenen “2. SPA & Beauty Kongresi” Antalya Aska Lara Hotel’de 26-28 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleşti. İkincisi gerçekleştirilen ve yüksek katılımın sağlandığı SPA & Beauty Kongresi’ne gerek yurt içinden, gerek yurt dışından konusunda uzman birçok konuşmacı katıldı.

Bu sene de Antalya’da sektör içerisindeki kişiler ile birlikte sektör dinamiklerini konuşmak, Doğuş Kozmetik SPA Group’un ürünleri, hizmetleri ve cihazları hakkında detaylı bilgi sunmak amacıyla buluşuldu. Doğuş Kozmetik SPA Group’un değerli misafirleri, Doğuş Kozmetik SPA Group’un yeni markalarını, ürünlerini ve medikal estetik cihazlarını deneyimleme fırsatı buldu.  Doğuş Kozmetik SPA Group, müşterilerinin ihtiyaçlarının farkında olduğunu, müşterilerini iyi anladığını ve bu ihtiyaçlara yönelik en trend ürün ve hizmetleri müşterilerine sunmak istediğini ifade etti. Doğuş Kozmetik SPA Group, müşterilerine, rakiplerinden farklılaşmak adına her daim tercihleri olabilmek için  yüksek kalite, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti, son teknoloji ve çok fazla seçenek sunuyor.

Doğuş Kozmetik SPA Group’un bir hayal ile başlayan yolculuğu bugün tüm hızıyla başarıyla zirveye tırmanmaya devam ediyor. Doğuş Kozmetik SPA Group doğanın verdiklerinden ilham alarak bilimin ve teknolojinin gücüne inandı. Mesleğini seven, insana ve doğaya saygı duyan ekibinin gayretli çalışmalarıyla bilimden gelen sağlık ve güzelliği müşterilerine sundu, sunmaya devam ediyor.  Avrupa’da Fransa, İtalya, Almanya’da AR-GE yatırımları yapıyor. Yabancı şirketlerle ortaklıklar kurarak, en yüksek kaliteyi en iyi fiyata verebilmek için çalışıyor. Yabancı ortakları ile beraber Fransa’da üretilen doğal kozmetik markası “Natural Secret” ve medikal & lüks profesyonel kozmetik markası “B2C MD” bugün Türkiye’de birçok SPA merkezinde ve Estetik & Güzellik Kliniklerinde en çok satan ve beğenilen marka oldu. Alman ortakları ile birlikte ürettiği “CROSS SPA & Beauty” markasıyla tüm dünyada ciddi pazar payı elde etti. Elde ettiği bu başarı, müşterilerinin memnuniyetini ve markalarına olan güvenini kanıtlıyor. Her keşfedilen yeni bulguyu bilgi birikimine ekleyerek yoluna devam eden Doğuş Kozmetik SPA Group her zaman daha farklıyı, daha iyiyi, daha yeniyi hedefliyor.

Profesyonel Kozmetikte, Güzellik - Medikal Merkez Cihazları ve SPA & Wellness ekipmanları konusunda dünya markaları distribütörlüğü ile tartışmasız pazar lideri olan Doğuş Kozmetik SPA Group, yurt içinde ve yurt dışında olmak üzere zincir otellere, butik otellere, güzellik merkezlerine ve medikal merkezlere tam donanımlı hizmet sunmaktadır. En yeni, en trend SPA akımlarını, kozmetikte yükselen trendleri ve son teknolojilerini SPA otellerine ve işletmecilerine sunmaktadır. Güzellik Merkezleri ve SPA & Wellness’larda kullanılan Profesyonel Kozmetikte dünya markaları Biodroga, Biodroga MD, Bioline, Elements, Algotherm, Futuresse, Matis, Matispa markaları yanı sıra doğal kozmetikte devrim yaratan kendi markası Natural Secret ve şimdi de Medikal - Profesyonel Kozmetik markası B2C MD (Beauty Code MD) ile bu alandaki iddiasını da sürdürmeye devam etmektedir…

İlk günden beri sıradan olmayan, çok farklı bir kongre yaratma vizyonuyla yola çıkan Doğuş Kozmetik SPA Group, uzun yıllar, bu inançla, hiç ödün vermeden bu vaadinin arkasında duracağını kanıtladı. Doğuş Kozmetik SPA Group, düzenlediği bu eşsiz organizasyonda kıymetli misafirleri ile beraber hem sektörü ve yenilikleri değerlendirdi, hem de canlı müzikli gala gecesinde keyifli zamanlar geçirdi.
 
Kongreye katılan ve desteklerini esirgemeyen tüm konuklarımıza çok teşekkür ederiz. Siz değerli dostlarımızın ilgisi sürdükçe daha nice senelere, nice başarıları hedeflemeye niyetliyiz…

Birlikte çok daha güçlüyüz!

www.doguskozmetik.com.tr

www.crossbeauty.com
 
Diğer Haber & Etkinlkler