ADELA 810 ++ 1.200W - HİBRİT & FİBER OPTİK BUZ BAŞLIK ÜTÜLEME DIODE LAZER EPİLASYON

  • ADELA 810 ++ 1.200W - HİBRİT & FİBER OPTİK BUZ BAŞLIK ÜTÜLEME DIODE LAZER EPİLASYON
  • ADELA 810 ++ 1.200W - HİBRİT & FİBER OPTİK BUZ BAŞLIK ÜTÜLEME DIODE LAZER EPİLASYON

ÜTÜLEME DIODE LAZERDE EN SON TEKNOLOJİ FCD 

FİBER OPTİK ÜTÜLEME DIODE LAZER EPİLASYON!

ADELA 810++ FCD Hibrit & Fiber Optik teknolojisi ile çalışan dünyadaki İLK ve TEK ‘’Ütüleme Diode Lazer Epilasyon’’ cihazıdır. Eski teknoloji Ütüleme Diode Lazer cihazlarında başlıkta bulunan Diode barlar bu teknolojide kullanılmaz. Enerji, cihaz içerisinde bulunan Jeneratör ile üretilir ve fiber optik sistemde sıfır kayıp ile başlığa taşınır. Bu teknoloji sayesinde Başlık ömrü en az 4 kat uzar, çalışma sıcaklığı önceki teknolojilerde 25°-30° iken, bu teknoloji 45° ısıya kadar çalışabilme konforu sağlar. Başlık ağırlığı en az 4 kat hafifler. Aralıksız 24 saat kullanım olanağı, daha hızlı ve güvenli çalışma ortamı sağlanır. Bu cihaz ile enerji daha eşit verildiği için acı minimumdadır.

ADELA 810++ ÇALIŞMA PRENSİBİ

1. 810nm Lazer Fonksiyonları

2. Melanin tarafından emilen Lazer ışığı kıl folikülünde birikerek yüksek ısıya dönüşür.

3. Kıl kökü ısıdan yanar ve kıllar dökülür, tedavi başarı ile sonuçlanır.

ADELA 810++ AVANTAJLARI

1) FCD HİBRİT & FİBER OPTİK ÜTÜLEME DİODE LAZER NEDİR?

ADELA 810++ FCD Patentli Hibrit & Fiber Optik teknolojisi ile çalışan dünyadaki İLK ve TEK "Ütüleme Diode Lazer Epilasyon" cihazıdır. Eski teknoloji Ütüleme Diode Lazer cihazlarında başlıkta bulunan Diode barlar bu teknolojide kullanılmaz. Enerji, cihaz içerisinde bulunan 800W gücündeki İleri teknoloji Alman malı Diode Lazer ile üretilir ve ber optik sistemde sıfır kayıp ile başlığa taşınır. Bu teknoloji sayesinde Başlık ömrü en az 4 kat uzar, çalışma sıcaklığı önceki teknolojilerde 25°-30° iken, bu teknoloji 45° ısıya kadar çalışabilme konforu sağlar. Buna en büyük etken soğutma suyunun micro kanallarla değil 8 kat daha geniş olan Makro kanallarla dolaşımıdır. Bu sayede Mikro kanallarda olduğu gibi suda oluşan tortular yüzünden su devir daimi durmaz ve soğutma her zaman başarı ile devam eder. Başlık ağırlığı en az 4 kat haer. Aralıksız 24 saat kullanım olanağı, daha hızlı ve güvenli çalışma ortamı sağlanır. Bu cihaz ile enerji daha eşit verildiği için acı minimumdadır. Diğer Diode Lazer sistemlerinde enerji başlıkta bulunan 4-11 adet arasındaki Diode barlar sayesinde verilmektedir. Bu barların arasında boşluklar vardır, ince ve dikey çalışırlar; zaman içerisinde hiç biri aynı enerjide ve güçte çalışmaz, bir tanesi 100W verirken, diğeri 70W verebilir. Hatta bazen 1-2 tanesi yanar ve bunu anlamanız mümkün değildir. Siz 500W enerji verdiğinizi düşünürken aslında 300W enerji veriyor olabilirsiniz. Atış yaptığınız yere eşit enerji atamazsınız, ışık dalgalı ve ince – uzun çıkmaktadır. ADELA 810++ FCD Patentli Hibrit & Fiber Optik teknolojisi ile çalıştığınızda güç dünyadaki en güçlü enerji olan 800W’ tır ve üretilen enerji Fiber Optik sistem sayesinde sıfır kayıp ile başlığa taşınır. Burada bulunan özel teknoloji sayesinde uygulama bölgesine her zaman sabit enerji ile ulaşılır. Böylece her yere eşit ve güçlü enerji ulaşmaktadır. Bu da en iyi sonuçları, en az acıyı, en soğuk buz başlığı, en az cihaz arızasını, en ucuz seans bakım maliyetini ve en yüksek müşteri memnuniyetini beraberinde getirir.

2) 800W FİBER LAZER GÜCÜ

ADELA 810++ sınıfındaki cihazlara göre 3 kat daha güçlüdür. Epilasyonda kullanılan lazer cihazlarında etkinliği sağlayan en önemli özelliklerden biri de başlığın sahip olduğu lazer gücüdür. Kıl kökünü en hızlı ve etkili olarak ısıtmak, kıl kökünü parçalayarak kalıcı epilasyon elde etmek için cihazın sahip olduğu lazer gücü birebir önemlidir. Genel olarak kullanılan ütüleme diode lazer cihazları 400 - 600W aralığındadır. Yeni teknoloji ber optik ütüleme sistemi ise 800W gücü ile benzersiz etkinlik sağlar.

3) EŞİT ve DÜZENLİ ENERJİ DAĞILIMI

Bu yeni sistemde enerji jeneratörde üretilip fiber optik kablo ile %0 kayıp ile başlığa ulaşmaktadır. Bu sayede toplam 800W enerji sıfır kayıpla ve eşit şekilde uygulama yapılan bölgeye dağılır. Eski teknolojilerde başlıkta 5 - 10 arası Bar bulunmakta olup, bu barlarda atılan enerjiyi kullanım süresi, mikro kanal problemleri gibi sorunlardan dolayı hiçbir zaman eşit olarak atılamaz ve her zaman kayıplar ortaya çıkardı.

4) ULTRA HAFİF BAŞLIK SİSTEMİ

ADELA 810++ dünyadaki uzak ara EN HAFİF "Hibrit & Fiber Optik Ütüleme Diode Lazer" başlığına sahip tek cihazdır. (300 gr.) ADELA 810++ cihazında başlıkta diode lazer barları bulunmamaktadır. Enerji cihazın içeresinde bulunan Diode Lazer jeneratöründe üretilir ve ber optik sistemle başlığa ulaştırılır. Bu yüzden başlık diğer teknolojilere göre çok daha haf ve kullanışlıdır. Bu konforu uzayan uygulama seanslarında yaşayacak ve farkı göreceksiniz !!!

5) DÜNYADAKİ EN FAZLA EPİLASYON ALANI ATIŞI YAPABİLEN TEKNOLOJİ

ADELA 810++ dünyada İLK VE YENİ olarak "Hibrit & Fiber Optik" teknolojisini kullanmaktadır. Bu sistemde başlıkta bulunan Diode barlar kullanılmamaktadır. Enerji, cihaz içeresinde mevcut olan jeneratörde üretilip Fiber Optik Kablo ile başlığa iletilmektedir. Bu sayede başlık ömrü en az 4 kat uzatılmıştır. (60.000.000’nu aşan toplam atış / En az 20.000.000 garanti atış) Bu atış sayılarını hesaplarken dikkat edilmesi gereken en önemli konu 800W sıfır kayıplı bir enerji sayesinde her bölgeden maksimum 2 kere geçerek uygulama yapabilirsiniz. Diğer Diode Lazerlerde bunu 8 kere geçerek yapmanız gereklidir; bu durumda bu cihazın garantisi diğer cihazlarla karşılaştırıldığında en az 4 katı olarak hesaplanmalıdır. Özetle Komple Vücut Seansını bu teknoloji ile 10.000 / 12.000 atış arasında 20 dakika süre içerisinde yapabilirken, diğer Diode Lazer cihazlarında bu sayı 40.000 / 50.000 atış ve 1-1,5 saat arasında değişmektedir. Ortam çalışma sıcaklığı diğer cihazlarda +25° - 30° derece iken, bu teknoloji ile +45° dereceye kadar kullanım sağlanmaktadır. Başlık ağırlığı diğer modellere göre en az 3 kat daha azdır. (300 gr)

6) 20 DAKİKADA KOMPLE VÜCUT EPİLASYON SEANSI

ADELA 810++ dünyadaki en yüksek Lazer gücüne sahip cihazdır. 800W gücündeki lazer ışığını Fiber Optik teknolojisi sayesinde eşit miktarda ve sıfır kayıpla başlığa iletir. Diğer cihazlarda başlıkla aynı bölgeden 8-10 kere geçmeniz gerekirken, ADELA 810++ başlığı ile aynı bölgeden sadece 2 kere geçmeniz yeterlidir. Böylece komple vücut epilasyon seansını 20 dakika gibi kısa sürede bitirebilirsiniz. Dünyadaki en hızlı teknolojidir !!! 

7) JET SMOOTH ÜTÜLEME TEKNOLOJİSİ İLE SANİYEDE 10 Hz ATIŞ

ADELA 810++, Jet Smooth ütüleme teknoloji sayesinde tek seferde bir saniye içeresinde vermeniz gereken toplam enerjiyi 1 saniye içerisinde 2 - 10 kez eşit enerjiler olarak bölerek toplam gereken enerjiyi verebilirsiniz. 1 saniye içerisinde verdiğiniz bu aralıklı enerjiler kıl kökünde birikerek, olması gereken toplam enerjiyi oluşturur. Bu sayede acı minimuma indirilmiş olur. Bu teknoloji hem acıyı ortadan kaldırır hem de ütüleyerek hızlı epilasyon yapmanıza olanak sağlar.

8) BUZ BAŞLIK

Bu teknoloji sayesinde uygulama başlığının Safir kısmı 5°/-5° derece arasında soğutulur. Uygulama esnasında bu başlık sayesinde, cilt soğutulur ve acı azalır. Yanma riski minimumda kalır. 

9) 810nm DALGA BOYU

Epilasyon uygulamalarındaki en önemli dikkat edilmesi gereken konu 810 nm dalga boyu olmasıdır. Bu sayede Su ve Hemoglobin tarafından emilen enerji, en az seviyede tutularak kıl köküne gerekli olan enerjinin ulaşması sağlanır. 

10) HİBRİT BAŞLIK TEKNOLOJİSİ 

Kullanıcı açısından bir cihazın "çok memnuniyet veren bir cihaz" tanımına sahip olabilmesinin önemli kriterleri vardır. Bunlardan birincisi elde edilen sonuç ikincisi ise başlıktır. Başlığın uzun süre kullanıma uygun haf olması, yenisine sahip olması gerektiğinde servet ödenmemesi ve uygulama sırasında müşteriyi rahatlatan "buz başlık" özelliğinin epilasyon boyunca kalıcı olması… 

11) 1 SEANS KOMPLE VÜCUT MALİYETİ NEDİR? 

Genellikle hiçbir Diode Lazer cihaz üreticileri bu soruya net cevap vermezler. Her zaman total atış sayısı veya garanti atış sayısından bahsederler. Bu kesinlikle yanlış bilgidir. Örneğin ADELA 810++ Fiber Optik teknolojisinde 800W enerji sıfır kayıp ile kullanıldığı için aynı bölgeden iki kere geçmeniz yeterli olacaktır. Bu da komple vücut epilasyon için ortalama 10.000-11.000 atış demektir. Ancak diğer teknoloji olan Mikro kanallı Diode Lazer cihazlarında örneğin; Soprano, Clear Light, Sense, Cheveux, Vikini gibi cihazlarda aynı bölgeden 6-10 kere geçmek zorundasınızdır. Bu da 40.000-60.000 atış anlamına gelmektedir. Bu bilgilerden yola çıktığımızda gördüğünüz üzere cihazların yaptığı atış sayısı değil yaptığı seans sayısı önemlidir. ADELA 810++ cihazında garanti sayısı 20.000.000 atıştır; bunu 10.000 atışa böldüğümüzde 2.000 Seans Komple Vücut Seansı garanti demektir. Lütfen tüm cihazları karşılaştırırken yukarıdaki hesaba göre garanti atış ve toplam atış sayısından yola çıkınız. Dünyadaki en ucuz maliyetli teknolojidir !!! 

12) BAKIM VE FİLTRE PROBLEMİNE SON

Diğer Diode lazer cihazlarında başlıkta ‘bar teknolojisi’ kullanılmaktadır. Bu cihazlarda su sistemi için 0,2 mm mikro kanallar kullanılmaktadır. Kullandığınız su çok iyi kalitede ve özellikle saf olmalıdır. Bu saf suyu çok sık değiştirmek ve özenle bakım yapmak gerekir. Bu bakımlardan en önemlisi ise ltrelerin sık değişmesidir. Bu bakımları iyi yapmadığınızda veya ltreyi değiştirmediğinizde cihazın en pahalı parçası olan başlık arıza yapar. ADELA 810++ teknolojisinde kullanılan enerji, başlıklardaki barlarda değil cihaz içinde bulunan Diode Lazer Jeneratöründe üretilmektedir, bu yüzden başlıkta kullanılan soğutma kanalları 8 mm olarak tasarlanmıştır. (Eski sistemden 40 kat daha kalın) Bu sayede yukarıda bahsettiğimiz hiçbir sorun bu teknolojide yaşanmayacaktır. Hatta saf su yerine iyi su kullanmanız bile yeterli olacaktır. Bu, ADELA 810++ cihazının gerçek Buz Başlık özelliğine sahip olduğunu ve uygulama süresince başlığın soğuk kaldığını da açıklamaktadır.

13) 10.4" LCD AKILLI DOKUNMATİK EKRAN

ADELA 810++ uygulama yapılacak bölgeye göre parametreler önceden ayarlanmış şekilde size ulaşır. Bu parametreler ile 10.4" LCD Akıllı Dokunmatik Ekran üzerinden kolaylıkla işlem yapılabilmektedir.

14) CE BELGESİ

Bildiğiniz üzere tüm cihazlarda CE belgesi olduğu söylenmektedir. Ancak bu konuda bilinmesi gereken çok önemli bir konu vardır. CE bildirgedir; üretici veya satıcı rma cihazın CE standartlarına uygun olduğunu deklare eder ve imzalar. Sonra bunu size gönderir. Ancak bunu imzalarken Avrupa’dan onaylı CE kuruluşlarından LVD ve EMC test raporu alması gerekmektedir. Bu raporları sizlere göndermez çünkü genellikle bu raporlar olmadan size bu deklarasyonları verirler. Ancak ADELA 810++ cihazında bu raporlar mevcuttur.

15) FDA ONAYI

Bildiğiniz üzere birçok cihazda FDA onayı var denmektedir. Ancak bunlar genellikle gerçek dışıdır. Verilen linklere tıkladığınızda verilen cihazlarla satılan cihaz arasında isim benzerliği dışında bir benzerlik yoktur. Ya da içinde kullanılan teknolojiye verilmiştir. Önemli olan şirket adına ve cihaza verilen FDA’dır. Bizim cihazımızda gerçek cihazımıza ve teknolojimize verilen FDA mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer lazer cihazları için tıklayınız.