KS-1002C MİDİ CİLT BAKIM ÜNİTESİ LCD DOKUNMATİK EKRAN

  • KS-1002C MİDİ CİLT BAKIM ÜNİTESİ LCD DOKUNMATİK EKRAN
  • KS-1002C MİDİ CİLT BAKIM ÜNİTESİ LCD DOKUNMATİK EKRAN

Vapozon, Loop (LED) ve Yüksek Frekans uygulamaları, son teknoloji, şık tasarımı ve ‘LCD Dokunmatik Ekran’ özelliği tek bir cihazda! Ayrıca Havlu Isıtıcı + UV Steril ile kompakt yardımcınız.

Vapozon

Cilt bakımının ilk adımı olan Vapozon ile ‘su buharı’  veya ‘ozon’ seçimi yapılabilir, zamanı, enerji seviyesini ayarlayanabilir, aynı zamanda esansiyel yağlarla aromaterapi de yapılabilir. Otomatik kapanma özelliği sayesinde güvenli bir çalışma sağlar.

Loop (LED)

Çalışırken gözü rahatsız etmeyen LED aydınlatması,  1/3 büyütme özelliği ve içten gözükmeyen yay sistemli şık tasarımıyla kullanıcıya kolaylık sağlar.

Yüksek Frekans

Kan dolaşımını hızlandırır, cilde esneklik ve canlılık katar. Hücre metabolizmasını destekler. Cilt üzerindeki ısıtma etkisi sayesinde hücre geçirgenliğini arttırır, cildin emilim gücü yükselir ve böylelikle güzellik ve cilt bakım ürünlerinin cildin derin-liklerine nüfuz etmesini sağlar.

Havlu Isıtıcı + UV Steril

Geniş iç hacim ve yüksek strerilizasyon özellikleri ile uygulamalar sırasında tam konfor sağlar. Hem UV Steril hem de havlu ısıtıcı olarak kullanılabilir.