KS-1001A | 10 ÖZELLİK BİR ARADA CİLT BAKIM ÜNİTESİ

  • KS-1001A | 10 ÖZELLİK BİR ARADA CİLT BAKIM ÜNİTESİ
  • KS-1001A | 10 ÖZELLİK BİR ARADA CİLT BAKIM ÜNİTESİ

Vapozon, Loop (LED), Yüz Ultrasonik, Göz Çevresi Ultrasonik, Ultrasonik Peeling, Galvanik, Yüksek Frekans, Frimatör, Sprey ve Vakum uygulamaları, tek bir cihazda!

Son Teknoloji ve Şık Tasarımı ile 10 Özellik 1 Arada Cilt Bakım Cihazı!

Vapozon

Cilt bakımının ilk adımı olan Vapozon ile “su buharı” veya “ozon” seçimi yapılabilir, zamanı, enerji seviyesi ayarlanabilir, aynı zamanda esansiyel yağlarla aromaterapi de yapılabilir. Otomatik kapanma özelliği sayesinde güvenle çalışan bir cilt bakım cihazıdır.

Loop (LED)

Çalışırken gözü rahatsız etmeyen LED aydınlatması, 1/3 büyütme özelliği ve içten gözükmeyen yay sistemli şık tasarımıyla kullanıcıya kolaylık sağlar.

Yüz Ultrasonik

Yüz Ultrasonik başlığı ile akne, komedon dahil pek çok akne türü iltihap azaltıcı solüsyonlar ile birlikte tedavi edilir. Renk açıcı cilt bakım ürünlerini bu başlıkla, pigment bozuklukları, çeşitli leke oluşumları üzerinde uygulandığında kayda değer bir leke yok etme etkisi görünür.

Göz Çevresi Ultrasonik

Göz Çevresi Ultrasonik başlığı ile göz altı torbaları ve koyu halkaları tedavi edilir. Ultrasoniğin mekanik masaj etkisi, yağları inceltip ayrıştırır, kan dolaşımını hızlandırır, su ve yağ birikintilerini dağıtır.

Ultrasonik Peeling

Ultrasonik Peeling başlığı özellikli akneli, problemli ciltlerde acı vermeden cilt yüzeyini derinlemesine temizler. Kırışıklık ve çizgilerin azalmasını, cilt yüzeyinin pürüzsüzleşmesini sağlar.

Galvanik

Galvanik başlığı ile nem yetersizliği olan kuru ciltler, besin yetersizliği olan olgun ve yaşlı ciltler ve yağlı ciltler için özel bakımlar yapılabilir. Pozitron (Anod) cilde asit karışımını uygular, sinirleri rahatlatır, kan akışını azaltır, lif yapısını geliştirir, gözenekleri küçültür, kırmızı izleri azaltır, hücre geçirgenliğini arttırır ve cildin derinliklerini nüfuzu kolay olamayan besinleri iletir, yoğun bir bakım yapar.

Yüksek Frekans

Kan dolaşımını hızlandırır, cilde esneklik ve canlılık katar. Hücre metabolizmasını destekler. Cilt üzerindeki ısıtma etkisi sayesinde hücre geçirgenliğini arttırır, cildin emilim gücü yükselir ve böylelikle güzellik ve cilt bakım ürünlerinin cildin derinliklerine nüfuz etmesini sağlar.

Frimatör

Frimatör başlığı çeşitli uygulamalar için özel başlıklardan oluşan fırça seti ile, el ve ayak bakımından, yüz bölgesi cilt temizliğine, vücuttaki büyük alanların temizlik ve masajından, yüzdeki küçük alanların temizlik ve masajına kadar çok çeşitli bakım ve tedaviler yapılabilir. Fırça dönüş yönü, enerji seviyesi ve bakım süresi ayarlanabilir.

Sprey

Vakum pompasının ürettiği pozitif hava akımını kullanan KS-1001A cilt bakım cihazı ile bakımda kullanılan tonik, solüsyon vb. sıvılar sprey şişesinden püskürtülür.

Vakum

KS-10001A cilt bakım cihazında bulunan vakum pompasının negatif basınç hava akımı kullanılarak ciltte bulunan siyah noktaları, iltihaplı sivilceleri, gözeneklerdeki yağı ve kiri vakumlanarak temizlenir.

 

Diğer cilt bakım ve analiz cihazları için tıklayınız.